קיימות המון שאלות לגבי נושא השכרת הגנרטורים, למה כדאי, האם צריך ומה עושים. גנרטור הוא בעצם מכשיר הפועל על דלק, שאפשר לקחת לכל מקום להפעלת מסיבות, מפגשים ואפילו בילויים משפחתיים. הגנרטור נותן גישה לחשמל בכל מקום ללא שקע, וכך גם במקומות פתוחים ללא עמדות חשמל ניתן לחבר מכשירים כמו מחשבים, מכשירי תאורה שימושיים, אמצעי למיזוג אוויר, הגברת קול להפעלת מוזיקה ואפילו עמדת הטענה. הגנרטורים שימושיים מאוד ופועלים על דלק – בנזין וסולר. 

לכל גנרטור יתרונות וחסרונות המאופיינים לו. גנרטור שנצרך בדלק סולר לרוב זול יותר, אך הוא מזהם את הסביבה ומפיק רעשים חזקים ומרעישים יותר מגנרטור הבנזין. קיימים המון סוגי גנרטורים ולכן ההמלצה להשכיר גנרטורים ולא לקנות, כדי להיות מסוגלים לנצל בצורה מרבית את הגנרטור הרצוי להפקת המיטב הרב ביותר. גנרטורים גדולים יותר מומלצים לשימוש רחב יותר. למשל חיבור מכשירים רבים להקמת מסיבה הכוללים תאורה מקצועית, מערכת הגברה מתקדמת והציוד הנלווה יצרכו גנרטור יותר חזק שיפיק את המיטב מכל מכשיר. על מנת לספק מכשירי מיזוג אוויר או תאורה לדוגמא, אפשר להסתפק בגנרטור קטן, זול יותר ושקט יותר. על מנת לדעת מלכתחילה איזה גנרטור יתאים למספר ולסוג המכשירים בהתאם לשימוש ניתן פשוט לחשב כמה וואט השימוש הכולל יצרוך ולפי החישוב לאחר הוספת 400-500 וואט כדי להיות בטוחים אפשר יהיה להבין במדויק איזה גנרטור ייתן את המענה החזק ביותר. לדוגמא, כדי להפעיל הגברת קול הצורכת 300 וואט ומכשיר תאורה שדורש כ300 וואט ושמירת 400 וואט ליתר ביטחון, גנרטור קטן המפיק 1000 וואט יספיק לחלוטין במקרה זה אך כדי לחבר מכונת חימום ושימור אוכל לדוגמא הגנרטור הנצרך יצטרך לספק מספר שונה. 

כפי שכבר הראנו יש שני סוגי גנרטורים, למעשה שלושה. אחד הפועל על דלק בנזין, אחד הפועל על סולר ואחד המשולב בשניהם ולכל אחד מהם מגוון רחב של כוח לבחירתכם, 1000 וואט, 2500 וואט, ואפילו 6500 וואט ויותר כך שהבחירה היא כולה שלכם. לגנרטורים מסוימים גם היכולת לספק חשמל בצורה שקטה יותר מאחרים, ואופציה זו תירשם מראש.

השאר פרטים לקבלת ייעוץ בבחירת כלי עבודה

ונחזור אליך בהקדם

    כתיבת תגובה